Sekite informaciją šiame tinklapyje ir sužinosite trasos darbo pradžią.

SLIDINĖJIMO CENTRO ATIDARYMAS, SVARBI INFORMACIJA LANKYTOJAMS

Jonavos slidinėjimo centro operatorius UAB „Jonavos paslaugos" vakar, gruodžio 13 d. pakvietė išsiilgusius žiemos sporto gyventojus slidinėti ir paskelbė Jonavos slidinėjimo centro atidarymą.

Šiais metais pasirūpinome, kad į slidinėjimo centrą atvykę slidininkai turėtų vietą, kurioje galėtų patogiai persiauti ir palikti savo batus. Kaip ir kiekvienais metais, veikia nuomos punktas, kuriame slidininkai ar snieglentininkai gali išsinuomoti įrangą tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Norintiems išmokti slidinėti gali padėti instruktorius. Individualias pamokas teikia slidinėjimo instruktoriai, kurių kontaktus rasite svetainėje – www.slidinejimasjonavoje.lt 

Primename, kad slidinėjant privalome gerbti aplinkinius ir laikytis taisyklių, kurios galioja visose slidinėjimo centruose, kurortuose. Jas rasite www.slidinejimasjonavoje.lt  skiltyje „TAISYKLĖS", taip pat slidinėjimo centre. Šias taisykles privalo žinoti kiekvienas, esantis trasoje – jų žinojimas ir laikymasis sumažina traumų ar nelaimingų atsitikimų riziką. Tam tikrais laiko intervalais taisykles girdėsite ir per garsiakalbius.
Bilietus įsigyti galite internetu www.kakava.lt arba atvykę į vietą (tik grynaisiais).

Jonavos slidinėjimo centro darbo laikas:
Darbo dienomis: 16:00 – 22:00
Savaitgaliais 10:00 – 22:00

Smagaus ir saugaus slidinėjimo!